Korduma kippuvad küsimused

 

Kas ma saan kirjandusmuuseumi teenuseid kasutada, kuigi asutus on külastajatele suletud?

Jah, me teeme kõik, mis võimalik, et pakkuda oma teenuseid elektrooniliselt. Loetelu meie andmebaasidest leiad siit.  Naudi tasuta virtuaalnäitusivirtuaaltuuri või videoloenguid. Infosüsteemist KIVIKE leitavaid materjale saad endiselt meilt tellida. 

Kas saan kirjandusmuuseumis lasta restaureerida isiklikke vanu pabereid?

Eesti Kirjandusmuuseum ei paku hetkel eraisikutele restaureerimisteenuseid.

Kui palju maksab saali kasutamine?

Selles küsimuses palume kirjutada meiliaadressile kirmus@kirmus.ee.

Kui leian veebilehel vigu, siis kellele saan sellest teatada?

Oleme väga tänulikud, kui annate veebilehe vigadest, kaasa arvatud õigekirjavigadest, lehe sisu ebaõigest kuvamisest ja funktsionaalsuste mitte töötamisest teada e-kirja teel aadressil arvutiabi@kirmus.ee. Kui Teil on ettepanekuid või parandusi veebilehe sisu või faktide osas, siis palume kirjutada aadressile kirmus@kirmus.ee.

Kes on veebilehe disaini ja logo autor?

Eesti Kirjandusmuuseumi (EKM) uue visuaalse identiteedi autor on Tuumik Stuudio OÜ graafiline disainer ja kaasomanik Martin Eelma. Veebilehe disainis ja prototüübi lõi 2019. aastal kirjandusmuuseumi noorem tarkvaraarendaja Ilona Kolossova Tuumik Stuudios välja töötatud visuaalse identiteedi ehk stiiliraamatu alusel koostöös asutuse direktori Urmas Sutropi ja IT-töörühmaga. Veebilehe arenduse tegi 2019. aastal Web Expert OÜ.