Korduma kippuvad küsimused

 

Milliseid reegleid tuleb mul kirjandusmuuseumi külastades täita?

Ootame  teid kõikidesse uurimissaalidesse, kuid eelnevalt palume ette helistada telefonil 7377700 või saata e-mail kirmus@kirmus.ee.

Näitused on avatud  kõikidele huvilistele tööpäeviti kl 9 - 16.30. Eesti Kirjandusmuuseumi näituste külastamine on TASUTA.
Külastajaid lubatakse majja maksimaalselt 10-liikmelistes rühmades. Siseruumis palun kanda maski.

Kuidas käituda arhiivis?

Soovitame arhiiviaines eelnevalt ette tellida, et materjalide kasutus oleks võimalikult kontaktivaba. Seejuures tuleb arvestada koroonaviiruse vastaste meetmetega ja jälgida üldisi ohutusreegleid: 2+2 reegel, käte desinfitseerimine, isiklike kaitsevahendite kasutamine, sh näomaski kasutamine.

Kas ma pean kandma maski, kui kirjandusmuuseumisse tulen?

Tervise kaitseks ning viiruse leviku piiramiseks palume tulla Eesti Kirjandusmuuseumisse maskiga.

Tasuliste teenuste tasumine

Raamatute ostmisel ja koopiate eest tasumisel palume kasutada pangakaarti.

Kas saan kirjandusmuuseumis lasta restaureerida isiklikke vanu pabereid?

Eesti Kirjandusmuuseum ei paku hetkel eraisikutele restaureerimisteenuseid.

Kui palju maksab saali kasutamine?

Selles küsimuses palume kirjutada meiliaadressile kirmus@kirmus.ee.

Kui leian veebilehel vigu, siis kellele saan sellest teatada?

Oleme väga tänulikud, kui annate veebilehe vigadest, kaasa arvatud õigekirjavigadest, lehe sisu ebaõigest kuvamisest ja funktsionaalsuste mitte töötamisest teada e-kirja teel aadressil arvutiabi@kirmus.ee. Kui Teil on ettepanekuid või parandusi veebilehe sisu või faktide osas, siis palume kirjutada aadressile kirmus@kirmus.ee.

Kes on veebilehe disaini ja logo autor?

Eesti Kirjandusmuuseumi (EKM) uue visuaalse identiteedi autor on Tuumik Stuudio OÜ graafiline disainer ja kaasomanik Martin Eelma. Veebilehe disainis ja prototüübi lõi 2019. aastal kirjandusmuuseumi noorem tarkvaraarendaja Ilona Kolossova Tuumik Stuudios välja töötatud visuaalse identiteedi ehk stiiliraamatu alusel koostöös asutuse direktori Urmas Sutropi ja IT-töörühmaga. Veebilehe arenduse tegi 2019. aastal Web Expert OÜ.