24. jaanuaril koguneb mälestuste ja eluloo lugemisrühm

24. jaanuaril koguneb mälestuste ja eluloo lugemisrühm

-

Lisa üritus kalendrisse 2024-01-24 17:00:00 2024-01-24 19:00:00 24. jaanuaril koguneb mälestuste ja eluloo lugemisrühm 24. jaanuaril ootame kõiki huvilisi mälestuste ja eluloo lugemisrühma, mis hakkab kogunema kord kuus iga kuu eelviimasel kolmapäeval. Kokkusaamistel arutame koos hiljuti ilmunud ja rohkem vastukaja tekitanud raamatute üle. Rühma eestvedajateks on kirjandusteadlased Tiina Kirss ja Maarja Hollo. Esimest korda koguneme 24. jaanuaril kell 17.00 Kirjandusmuuseumi fuajees. Esimese raamatuna loeme ja arutame Jaak Kangilaski mälestusteost „Minu elud“, mis on ühiskonnas tekitanud laialdast vastukaja ja erimeelsusi. Osalema ja arutlema on oodatud kõik, nii nooremad kui vanemad lugejad. Täpsem info: haridusjuht Astrid Tuisk, astrid.tuisk@folklore.ee  - Eesti Kirjandusmuuseum noreply@kirmus.ee Europe/Tallinn public

24. jaanuaril ootame kõiki huvilisi mälestuste ja eluloo lugemisrühma, mis hakkab kogunema kord kuus iga kuu eelviimasel kolmapäeval. Kokkusaamistel arutame koos hiljuti ilmunud ja rohkem vastukaja tekitanud raamatute üle.


Rühma eestvedajateks on kirjandusteadlased Tiina Kirss ja Maarja Hollo. Esimest korda koguneme 24. jaanuaril kell 17.00 Kirjandusmuuseumi fuajees.


Esimese raamatuna loeme ja arutame Jaak Kangilaski mälestusteost „Minu elud“, mis on ühiskonnas tekitanud laialdast vastukaja ja erimeelsusi.


Osalema ja arutlema on oodatud kõik, nii nooremad kui vanemad lugejad.


Täpsem info: haridusjuht Astrid Tuisk, astrid.tuisk@folklore.ee 

Kas leidsid, mida otsisid? *