67. Kreutzwaldi päevade konverents "Kilplasest ja kratist tehisintellektini: loodus, loovus ja tehnoloogia"

67. Kreutzwaldi päevade konverents "Kilplasest ja kratist tehisintellektini: loodus, loovus ja tehnoloogia"

-

Lisa üritus kalendrisse 2023-12-19 10:00:00 2023-12-20 16:00:00 67. Kreutzwaldi päevade konverents "Kilplasest ja kratist tehisintellektini: loodus, loovus ja tehnoloogia" 19.-20. detsembril toimub Eesti Kirjandusmuuseumis 67. Kreutzwaldi päevade konverents, millega tähistatakse ühtlasi Fr. R. Kreutzwaldi 220. ja Lydia Koidula 180. sünniaastapäeva.   Konverentsil "Kilplasest ja kratist tehisintellektini: loodus, loovus ja tehnoloogia" kutsume esinejaid arutlema teemadel, mis vaatlevad loovuse kanduvust suuliselt tasandilt kirjalikule, loodusliku nihkumist tehislikkuse poole, aga ka tehnoloogiaga seotud ohtude, hirmude ja võimaluste ning tehnoloogiast tulenevate eetikaküsimuste üle nii humanitaarias kui ka teistes valdkondades.   Ametliku konverentsikutse edastame enne sügist. Korraldajad: Ave Goršič (ave.gorsic@kirmus.ee), Astrid Tuisk, Maarja Hollo (EKM) - Eesti Kirjandusmuuseum noreply@kirmus.ee Europe/Tallinn public

19.-20. detsembril toimub Eesti Kirjandusmuuseumis 67. Kreutzwaldi päevade konverents, millega tähistatakse ühtlasi Fr. R. Kreutzwaldi 220. ja Lydia Koidula 180. sünniaastapäeva.

 

Konverentsil "Kilplasest ja kratist tehisintellektini: loodus, loovus ja tehnoloogia" kutsume esinejaid arutlema teemadel, mis vaatlevad loovuse kanduvust suuliselt tasandilt kirjalikule, loodusliku nihkumist tehislikkuse poole, aga ka tehnoloogiaga seotud ohtude, hirmude ja võimaluste ning tehnoloogiast tulenevate eetikaküsimuste üle nii humanitaarias kui ka teistes valdkondades.

 

Ametliku konverentsikutse edastame enne sügist.

Korraldajad: Ave Goršič (ave.gorsic@kirmus.ee), Astrid Tuisk, Maarja Hollo (EKM)

Kas leidsid, mida otsisid? *