Ettekandepäev “Kaplinski ja keel”  19. jaanuaril

Ettekandepäev “Kaplinski ja keel”  19. jaanuaril

-

Lisa üritus kalendrisse 2024-01-19 11:00:00 2024-01-19 17:00:00 Ettekandepäev “Kaplinski ja keel”  19. jaanuaril Jaan Kaplinski Selts ja Eesti Kirjandusmuuseumi Kultuuriooline arhiiv kutsuvad osalema Jaan Kaplinski ettekandepäeval “Kaplinski ja keel”  19. jaanuaril algusega kell 11.00 Eesti Kirjandusmuuseumi saalis. Päeva teemaks on Jaan Kaplinski keelekäsitlus ja selle laiem mõju. Esinejateks on eestlaste emakeelekasutust uuriv Kristel Algvere (2023. a. Jaan Kaplinski stipendiumi laureaat), Tallinna Ülikooli emakeeleõpetuse lektor Merilin Aruvee ja Eesti Keele Instituudi direktor Arvi Tavast, semiootikaprofessor Peeter Torop ja neurolingivistika ja -teaduste kaasprofessor Jaan Aru.   Päevast toimub otseülekanne veebis KirmusTV vahendusel: https://www.kirmus.ee/et/kirmusTV   Ajakava ja registreerumine kuni 16. jaanuarini: https://jaankaplinski.eu/sundmused/jaan-kaplinski-paev-2024-kaplinski-ja-keel/ - Eesti Kirjandusmuuseum noreply@kirmus.ee Europe/Tallinn public

Jaan Kaplinski Selts ja Eesti Kirjandusmuuseumi Kultuuriooline arhiiv kutsuvad osalema Jaan Kaplinski ettekandepäeval “Kaplinski ja keel”  19. jaanuaril algusega kell 11.00 Eesti Kirjandusmuuseumi saalis.

Päeva teemaks on Jaan Kaplinski keelekäsitlus ja selle laiem mõju.

Esinejateks on eestlaste emakeelekasutust uuriv Kristel Algvere (2023. a. Jaan Kaplinski stipendiumi laureaat), Tallinna Ülikooli emakeeleõpetuse lektor Merilin Aruvee ja Eesti Keele Instituudi direktor Arvi Tavast, semiootikaprofessor Peeter Torop ja neurolingivistika ja -teaduste kaasprofessor Jaan Aru.

 

Päevast toimub otseülekanne veebis KirmusTV vahendusel: https://www.kirmus.ee/et/kirmusTV

 

Ajakava ja registreerumine kuni 16. jaanuarini:

https://jaankaplinski.eu/sundmused/jaan-kaplinski-paev-2024-kaplinski-ja-keel/

Kas leidsid, mida otsisid? *