Mälestuste ja elulugude lugemisrühma kolmas kohtumine toimub 20. märtsil

Mälestuste ja elulugude lugemisrühma kolmas kohtumine toimub 20. märtsil

-

Lisa üritus kalendrisse 2024-03-20 17:00:00 2024-03-20 18:30:00 Mälestuste ja elulugude lugemisrühma kolmas kohtumine toimub 20. märtsil 20. märtsil ootame kõiki huvilisi mälestuste ja elulugude lugemisrühma, mis koguneb kord kuus iga kuu eelviimasel kolmapäeval. Kokkusaamistel arutame koos hiljuti ilmunud ja rohkem vastukaja tekitanud raamatute üle. Rühma eestvedajateks on kirjandusteadlased Tiina Kirss ja Maarja Hollo. Koguneme taas 20. märtsil kell 17.00 Kirjandusmuuseumi saalis. Kolmanda raamatuna käsitleme vestlusringis Maarja Unduski mälestusteost oma emast Ellen Niidust „Heleda mõtte laast“. Osalema ja arutlema on oodatud kõik, nii nooremad kui vanemad lugejad. Sel kevadel saame kokku veel  17. aprillil ja 22. mail, mis raamatud vaatluse alla võtame, on veel lahtine, ettepanekud on teretulnud. Täpsem info: haridusjuht Astrid Tuisk, astrid.tuisk@folklore.ee - Eesti Kirjandusmuuseum noreply@kirmus.ee Europe/Tallinn public

20. märtsil ootame kõiki huvilisi mälestuste ja elulugude lugemisrühma, mis koguneb kord kuus iga kuu eelviimasel kolmapäeval.
Kokkusaamistel arutame koos hiljuti ilmunud ja rohkem vastukaja tekitanud raamatute üle.


Rühma eestvedajateks on kirjandusteadlased Tiina Kirss ja Maarja Hollo. Koguneme taas 20. märtsil kell 17.00 Kirjandusmuuseumi saalis.


Kolmanda raamatuna käsitleme vestlusringis Maarja Unduski mälestusteost oma emast Ellen Niidust „Heleda mõtte laast“.

Osalema ja arutlema on oodatud kõik, nii nooremad kui vanemad lugejad.

Sel kevadel saame kokku veel  17. aprillil ja 22. mail, mis raamatud vaatluse alla võtame, on veel lahtine, ettepanekud on teretulnud.

Täpsem info: haridusjuht Astrid Tuisk, astrid.tuisk@folklore.ee

Kas leidsid, mida otsisid? *