Mälestuste ja elulugude lugemisrühma neljas kohtumine toimub 17. aprillil

Mälestuste ja elulugude lugemisrühma neljas kohtumine toimub 17. aprillil

-

Lisa üritus kalendrisse 2024-04-17 17:00:00 2024-04-17 18:30:00 Mälestuste ja elulugude lugemisrühma neljas kohtumine toimub 17. aprillil Aprillis ootame kõiki huvilisi mälestuste ja elulugude lugemisrühma, mis koguneb kord kuus iga kuu eelviimasel kolmapäeval. Kokkusaamistel arutame koos hiljuti ilmunud ja rohkem vastukaja tekitanud raamatute üle. Rühma eestvedajateks on kirjandusteadlased Tiina Kirss ja Maarja Hollo. Koguneme taas 17. aprillil kell 17.00 Kirjandusmuuseumi saalis.   Sel korral käsitleme vestlusringis Tõnu Õnnepalu raamatut "Paradiis". Osalema ja arutlema on oodatud kõik, nii nooremad kui vanemad lugejad. Sel kevadel kohtume veel  22. mail!   Täpsem info: haridusjuht Astrid Tuisk, astrid.tuisk@krimus.ee - Eesti Kirjandusmuuseum noreply@kirmus.ee Europe/Tallinn public

Aprillis ootame kõiki huvilisi mälestuste ja elulugude lugemisrühma, mis koguneb kord kuus iga kuu eelviimasel kolmapäeval.
Kokkusaamistel arutame koos hiljuti ilmunud ja rohkem vastukaja tekitanud raamatute üle.

Rühma eestvedajateks on kirjandusteadlased Tiina Kirss ja Maarja Hollo. Koguneme taas 17. aprillil kell 17.00 Kirjandusmuuseumi saalis.

 

Sel korral käsitleme vestlusringis Tõnu Õnnepalu raamatut "Paradiis".

Osalema ja arutlema on oodatud kõik, nii nooremad kui vanemad lugejad.

Sel kevadel kohtume veel  22. mail!

 

Täpsem info: haridusjuht Astrid Tuisk, astrid.tuisk@krimus.ee

Kas leidsid, mida otsisid? *