Eesti Rahvaluule Arhiivi kogumisvõistlus " Kohtumised metsloomadega"

Eesti Rahvaluule Arhiivi kogumisvõistlus " Kohtumised metsloomadega"

-

Lisa üritus kalendrisse 2023-04-21 00:00:00 2023-12-31 00:00:00 Eesti Rahvaluule Arhiivi kogumisvõistlus " Kohtumised metsloomadega" Eesti Rahvaluule Arhiivi 2023. aasta kogumisvõistlus keskendub inimese ja looduse suhetele. Metsloomadel on meie igapäevaelus suurem osa, kui esmapilgul arvata võib. Tänapäeval kohtab metsloomi üha sagedamini linnakeskkonnas. Keldris leiavad endale kodu hiired, pööningul nahkhiired, tänavatel võib kohata rebaseid ning suuremates parkides ja haljasaladel oravaid, jäneseid ja teisi metsloomi. Suhtumine loomadesse on ajas muutunud ja muutub ka edaspidi. Ühed leiavad, et loomi on liiga palju. Teised peavad oluliseks nende kaitset, et loomade arvukus ei väheneks ja ökosüsteem püsiks tasakaalus. Kogumisvõistlusele ootame mälestusi ja lugusid metsloomadest.   Kaastöö võib kirjutada vabas vormis või vastata küsimustele. Kõigile küsimustele ei pea vastama. Ootame kaastöid 2023. aasta jooksul veebilehel:  kratt.folklore.ee, e-kirjaga aadressile kratt@folklore.ee või postiga Tartu 51003, Vanemuise 42 Eesti Kirjandusmuuseum, Eesti Rahvaluule Arhiiv, märksõna METSLOOMAD.   Küsimuste korral võta ühendust: Mathilda Matjus mathilda.matjus@folklore.ee või helista Eesti Rahvaluule Arhiivi: 7377730   KÜSITLUS ASUB SIIN: https://kratt.folklore.ee/ctrl/et/Kysitluskavad/andmed/25   Encounters with Wild Animals   The Estonian Folklore Archives' 2023 collection competition focuses on the relationship between people and nature. We are looking for memories and stories about wild animals. Contributions can be written in free form or as answers to the following questionnaire.   For more information in English >>> - Eesti Kirjandusmuuseum noreply@kirmus.ee Europe/Tallinn public

Eesti Rahvaluule Arhiivi 2023. aasta kogumisvõistlus keskendub inimese ja looduse suhetele.

Metsloomadel on meie igapäevaelus suurem osa, kui esmapilgul arvata võib.

Tänapäeval kohtab metsloomi üha sagedamini linnakeskkonnas. Keldris leiavad endale kodu hiired, pööningul nahkhiired, tänavatel võib kohata rebaseid ning suuremates parkides ja haljasaladel oravaid, jäneseid ja teisi metsloomi.

Suhtumine loomadesse on ajas muutunud ja muutub ka edaspidi. Ühed leiavad, et loomi on liiga palju. Teised peavad oluliseks nende kaitset, et loomade arvukus ei väheneks ja ökosüsteem püsiks tasakaalus.

Kogumisvõistlusele ootame mälestusi ja lugusid metsloomadest.

 

Kaastöö võib kirjutada vabas vormis või vastata küsimustele. Kõigile küsimustele ei pea vastama. Ootame kaastöid 2023. aasta jooksul veebilehel:  kratt.folklore.ee, e-kirjaga aadressile kratt@folklore.ee või postiga Tartu 51003, Vanemuise 42 Eesti Kirjandusmuuseum, Eesti Rahvaluule Arhiiv, märksõna METSLOOMAD.

 

Küsimuste korral võta ühendust:

Mathilda Matjus mathilda.matjus@folklore.ee või helista Eesti Rahvaluule Arhiivi: 7377730

 

KÜSITLUS ASUB SIIN:

https://kratt.folklore.ee/ctrl/et/Kysitluskavad/andmed/25

 

Encounters with Wild Animals

 

The Estonian Folklore Archives' 2023 collection competition focuses on the relationship between people and nature.

We are looking for memories and stories about wild animals.

Contributions can be written in free form or as answers to the following questionnaire.

 

For more information in English >>>

Kas leidsid, mida otsisid? *