Новости

No Topic Conference, kuvatõmmis

No Topic Conference, kuvatõmmis

Kuues BaltHerNeti ülemaailmne konverents kannab pealkirja “No Topic Conference” ja leiab aset 15.–16. septembril Zoomis.

14.09.2021

Viimane aasta on muutnud maailma üpris drastiliselt. Konverentsi keskseks teemaks on COVID-19 pandeemia mõju Eesti, Läti ja Leedu mäluasutustele ning meie diasporaa kogukondadele ja arhiividele Kanadas, Ameerikas, Austraalias, Rootsis ja mujal maailmas.

Eesti Kirjandusmuuseumit esindab konverentsil Eesti Kultuuriloolise Arhiivi vanemteadur Marin Laak, kes tutvustab kirjandusmuuseumi ainulaadsel virtuaaltuuride platvormil pandeemia ajal loodud väljapanekuid Oskar Looritsast, Jaan Kaplinskist, Rutt Hinrikusest ja Arno Vihalemmast. Eesti Kirjandusmuuseumi virtuaaltuuriga saab tutvuda siin!

Konverents toimub Eesti aja järgi kl 21 kuni 24 hilisõhtul, et samal ajal saaksid huvilised osaleda üle maailma Euroopast Austraaliani. Konverentsi salvestused on hiljem järelvaadatavad.

Lisainformatsiooni ja konverentsi kava leiab siit https://www.balther.net/cooperation-2/conferences/2021-no-topic-conference/conference-program/