Uudised

kuva

21. novembril toimub kirjutamis- ja vestlusõhtu „Mis muusikat sina täna kuulad?”

15.11.2022

21. novembril kell 18.00 toimub Vilde ja Vine galeriisaalis (Vallikraavi 4) kirjutamis- ja vestlusõhtu „Mis muusikat sina täna kuulad?”

Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiiv kutsub hubases ja mängulises õhkkonnas muusikast mõtlema. Mis olukordades kuulame muusikat, laulame või mängime pilli? Kuidas mõtestame muusikakogemusi oma eluringis? Kes teeb muusikat ja mida see üldse tähendab?

Tuleme 21. novembri õhtul kokku ning arutleme-kirjutame oma kogemustest ja mälestustest muusikaga. Kaisa Kuslapuu juhendatud kirjutamisharjutused on mõnus värav osalemaks kogumisvõistlusel „Muusika minu elus”. Õhtu lõpuks kogume kirja pandud tekstid kokku ja igaüks saab jätta osakese omaenda muusika loost Eesti Rahvaluule Arhiivi.

Kirjutajatele jagub kohapeal nii paberit kui kirjutusvahendeid. Kes soovib, võib tulla oma sülearvutiga. Pakume ka suupisteid ja sissepääs on prii! Õhtut juhib Kaisa Kuslapuu. Muusikat teevad Natali Ponetajev, Katariina Tirmaste ja Kaisa Kuslapuu.

Sündmuse link Facebookis: https://fb.me/e/2jbaNyYiy

Üritus on osa Eesti Rahvaluule Arhiivi kogumisvõistlusest „Muusika minu elus”, mis keskendub inimese suhtele muusikaga ning püüab mõista muusika rolli nii isiklikus eluringis kui ka ühiskonnas. Rohkem infot kogumisvõistluse kohta leiab siit: https://www.kirmus.ee/et/tegevus/uritused/kogumisvoistlused