TÜ magistrandi Zhenyu Wangi eestikeelne ettekanne „Mis on hiina keel ning kuidas geograafilised ja kultuurilised erinevused iseloomustavad keeli?"

-

Lisa üritus kalendrisse 2024-05-27 11:00:00 2024-05-27 12:30:00 TÜ magistrandi Zhenyu Wangi eestikeelne ettekanne „Mis on hiina keel ning kuidas geograafilised ja kultuurilised erinevused iseloomustavad keeli?" 27. mail kell 11.00 algaval seminaril kirjandusmuuseumis IV korruse seminariruumis kuulame Zhenyu Wangi eestikeelse ettekande „Mis on hiina keel ning kuidas geograafilised ja kultuurilised erinevused iseloomustavad keeli?" teist osa.   Zhenyu Wang õpib TÜ-s eesti keele ja soome-ugri keelte magistriõppekaval ja ühtlasi teeb praktikat muuseumis.   Jutuks tuleb, kuidas keelte erinevused peegeldavad kultuurilisi erinevusi.   Kõik on oodatud kuulama ja arutlema!   Info: mare.kalda@folklore.ee   Seminari toetab EKMi teadusprojekt EKM 8-2/20/3. - Eesti Kirjandusmuuseum noreply@kirmus.ee Europe/Tallinn public

27. mail kell 11.00 algaval seminaril kirjandusmuuseumis IV korruse seminariruumis kuulame Zhenyu Wangi eestikeelse ettekande „Mis on hiina keel ning kuidas geograafilised ja kultuurilised erinevused iseloomustavad keeli?" teist osa.

 

Zhenyu Wang õpib TÜ-s eesti keele ja soome-ugri keelte magistriõppekaval ja ühtlasi teeb praktikat muuseumis.

 

Jutuks tuleb, kuidas keelte erinevused peegeldavad kultuurilisi erinevusi.

 

Kõik on oodatud kuulama ja arutlema!

 

Info: mare.kalda@folklore.ee

 

Seminari toetab EKMi teadusprojekt EKM 8-2/20/3.

Kas leidsid, mida otsisid? *